Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонт тротуарів на Кобилянскої відновлять наступного тижня


Директор департаменту ЖКГ запевняє, що це тимчасові незручності, які усунуть найближчим часом
Ремонт тротуарів на вулиці Кобилянської відновлять наступного тижня. Про це у програмі «Відверто зі Світланою Поляк» повідоми директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей. 

– Це дійсно складний об’єкт з чималою кількість проблем. Зокрема, мова іде про тротуарну плитку, яку вкрай необхідно перекласти, тому що ті «чаляпалки» потрібно було рано чи пізно ліквідувати, – каже посадовець.

За словами очільника ДЖКГ підрядник пообіцяв мобілізувати зусилля і необхідні ресурси, та вже з наступного тижня відновити роботи. Плитка та інші необхідні матеріали вже в наявності.

– Так, роботи тривають від осені минулого року. Але тими ділянками тротуару, де вже постелили плитку, принаймні можна нормально ходити. Чого не скажеш про місця, де тротуари вже 10 років ніхто не ремонтував. Розумію, що це незручності та дискомфорт для містян та гостей. Нам також це не подобається, але від цього нікуди не подінешся. Звичайно, ми активізуємо цей процес. Вже провели перемовини з підрядником та виставили вимогу якомога швидше здати цей об’єкт в експлуатацію, – заявив Володимир Бешлей.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно