Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Найближчим часом у Чернівцях розпочнуть оновлювати освітлення на Кобилянської

А зекономлені кошти витратять для модернізації освітлення в парку Шевченка
Як повідомив на сесії Чернівецької міської ради директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей, передача та освоєння грантових коштів в сумі 1,2 мільйона євро для модернізації вуличного освітлення Чернвівцях відбувається дещо затягнуто. Проте, такими вже є європейські вимоги.
 
– Процедуру проводять згідно з європейськими стандартами. Звісно, на мою думку, вона дещо затягнулася. Але такі вже вимоги та стандарти європейських партнерів. Є спільна робоча група, яка дотримується їх та реалізовує цей проект, – заявив В. Бешлей.
 
Водночас, очільник департаменту ЖКГ подякував депутату Верховної Ради Владиславу Севрюкову за те, що з його ініціативи виділили 1,5 млн. гривень субвенцій з держбюджету на капітальний ремонт освітлення вулиці Кобилянської.
 
– Найближчим часом там освітлення замінять на сучасне LED. Це посприяє значній економії коштів. Завдяки цьому проситимемо Севрюкова спрямувати зекономлені кошти на інший об’єкт. Адже маємо значний об’єм робіт у парку Шевченка. Там передбачаємо заміну комунікацій, мереж, а також усіх систем освітлення, - заявив В. Бешлей.
 
За словами секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана, нині субвенції з держбюджету розподіляють несправедливо.
– Всього область отримала 252 мільйона гривень. Чернівці, як чверть цього округу, мали би отримати 85 мільйонів. Натомість, отримали тільки сімнадцять. Це неправильно і несправедливо. І мені незрозуміло, чому депутати, які представляють у Верховній Раді Чернівці, настільки байдуже ставляться до свого міста, – заявив В. Продан.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж