Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Більше ніж перед першим туром: скільки буковинців змінили своє місце голосування

Загалом у Чернівецькій області найменші показники в Україні
У Чернівецькій області 3211 виборців скористалися процедурою тимчасової зміни місця голосування перед другим туром. Так, у першому турі їх було 3125. Про це повідомляє Громадянська мережа ОПОРА Чернівці.

Так, 1724 виборці з реєстрацією у Чернівецькій області будуть голосувати поза її межами. А 1487 виборців змінили місце голосування в межах області. Найчастіше громадяни змінювали місце голосування на Київ — 474 особи, на Львівську область — 203 особи та на Київську область — 157 осіб.

Водночас 1450 виборців тимчасово змінили місце голосувати на Чернівецьку область та будуть голосувати не за місцем реєстрації. Це 263 виборці  з Києва, 187 виборців з Донецької області та 149 виборців з Івано-Франківщини змінили місце голосування на Чернівецьку область.

Це найменші показники в розрізі областей в Україні за кількістю осіб, які тимчасово змінили місце голосування без зміни виборчої адреси перед другим туром виборів Президента України 21 квітня 2019 року. Загальна кількість виборців, які скористались тимчасовою зміною місця голосування, складає 325 604 осіб.

Тимчасово змінити місце голосування можна було до 15 квітня включно.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж