Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Представник Зеленського на Буковині розповів, чи призначать його губернатором

Віталій Другановський каже, що готовий виконувати вказівки новобраного Президента, зокрема, і якщо той бачитиме його на будь-якій посаді
Представник команди Володимира Зеленського у Чернівецькій області Віталій Другановський заявив, що готовий приймати будь-які пропозиції київського керівництва. Зокрема, це стосується і призначення на певні посаді в органах місцевого самоврядувння. Про це він заявив у програмі «Відверто зі Світланою Поляк» на телеканалі «Чернівецький Промінь».
 
За його словами, процес приєднання до команди Володимира Зеленського пан Віталій ділить на декілька етапів. Перший із них – гідно пройти президентську кампанію.
 
– Я не мав жодного політичного досвіду в політичній кар’єрі. І команду довелося підбирати за такими ж критеріями – аполітичних людей. Не секрет, що до нас прагнули потрапити люди, які вже були в політиці, або досі є представниками певних політичних сил.
 
У подальшому, якщо київське представництво та безпосередньо лідер бачитимуть мене на певній посаді, я прийматиму їхні пропозиції. Бо в них є своє розуміння та бачення того, в якій сфері зможу допомогти їм, спираючись на свою компетенцію та досвід, – заявив В. Другановський.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж