Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Три мільйони гривень на ремонт Хотинської – це крапля в морі

Фото: google.maps
Саме таку суму виділили з держбюджету на лагодження частини міжнародної траси
З державного бюджету на ремонт проїзних частин двох вулиць у Чернівцях виділили гроші. Для лагодження Кармелюка – 18 мільйонів, а для Хотинської – три. Як розповів секретар міськради Василь Продан, для потреб розбитої вулиці Хотинської три мільйони – це крапля в морі.
 
– Кармелюка – чітко міська вулиця, якою користуються містяни і приїжджі. А Хотинська – частина міжнародної траси. Відповідно, не тільки міська рада має виділяти на це кошти. Найбільшу шкоду дорозі приносить саме великовантажний транзитний транспорт.

У Міністерстві інфраструктури на запити відповіли, що грошей для капітального ремонту без розширення, а це 100 мільйонів гривень, наразі немає:

– Чітко зрозуміло, що це відповідальність міністерства інфраструктури і кабінету міністрів. Звичайно, місто не має 100 мільйонів гривень на ремонт навіть без розширення. А по генплану тут має бути розширення. Депутати від групи Буковина зверталися до міністра інфраструктури Омеляна, але від нього отримали відповідь, що коштів нині не виділятимуть.

Посадовець зазначив, що ймовірно для збереження нинішнього стану дороги, доведеться вдатися до радикальних заходів. Так, можливо, рух вантажного транспорту дозволять тільки вночі, щоб розвантажити трафік.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж