Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонт Хотинської: з держбюджету виділили три мільйони гривень

Лише на виготовлення документації капітального ремонту потрібно близько 1,5 мільйона гривень
Державне агентство автомобільних доріг та Міністерство фінансів України погодили Перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету у 2019 році в Чернівецькій області. У зазначеному переліку на поточний ремонт вулиці Хотинської передбачено 3 мільйони гривень. Про це повідомили у прес-службі міськради.

Організацію та проведення поточного ремонту вул. Хотинської буде забезпечувати управління капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації.
Вулиця Хотинська має загальну протяжність 4,9 км та належить до комунальної власності Чернівецької міської ради. В межах міста вона суміщається з дорогою загального користування М -19 Ковель- Чернівці-Тереблече.

КП «МіськШЕП» в середині квітня ц.р. на 50% ліквідовував глибоку ямковість проїзної частини дороги з непарної сторони вул. Хотинської.
На виготовлення проектно-кошторисної документації для капітального ремонту вул. Хотинської за дорученням міського голови Олексія Каспрука із асигнувань, передбачених Департаменту ЖКГ на капітальний ремонт доріг у 2019 році, спрямовано 1,5 млн. грн.

Запити на цінову пропозицію кошторисного розрахунку на виготовлення ПКД на цей об’єкт направлено до ПВІ «Чернівціагропроект», проектного інституту «UCG urban consulting group» (Урбанпрогрес), ПВІ «НДІпроектреконструкція» та НДІ будівельного виробництва Мінрегіону України. За отриманими пропозиціями виготовлення документації на капітальний ремонт вул. Хотинської триватиме до 8 місяців і коштуватиме від 931 тис. грн. до 1,427 млн.грн.

Департаменту житлово-комунального господарство доручено терміново визначитися з проектною організацію та укласти угоду на проектування капітального ремонту вулиці Хотинської відповідно до вимог законодавства.
 
Раніше директор департаменту ЖКГ Володимир Бешлей зазначав, що капітальний ремонт цієї вулиці може вартувати близько 150 мільйонів гривень.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж