Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Василь Продан: Через дії протестувальників сім’ї загиблих можуть не отримати землю в Чернівцях

Фото: vn.20minut.ua
Активісти і учасники бойових дій вимагали припинити рішення міськради щодо виділення землі
Роботу засідання міської ради 16 травня блокували учасники АТО, які вимагали повернутися до розгляду виділення земельних ділянок. Однак, якби депутатський корпус повернувся до рішення попереднього засідання і скасував його, то сім’ї загиблих не отримали б ділянок. Про це заявив у програмі «Чия Правда?» в ефірі телеканалу «Чернівецький промінь» секретар міської ради Василь Продан.

– Деякі учасники АТО, зорієнтовані на «Народний фронт», блокують усі рішення сесії, оскільки вважать, що хтось отримав щось несправедливо. Таким чином блокується повністю уся робота, і щодо вирішення питань інших чернівчан зокрема.


Чому у них не виникає питань до управління освіти з тодішнім керівником Мартинюком, де в дітей вкрали 400 тисяч гривень на нібито навчання плаванню. Депутати виділили гроші, а вони по суті просто пішли у приватні руки, а не на навчання дітей. Чому не виникає питань про контрабанду і так далі. Взяти дві окремі ділянки і казати, що це несправедливість, мабуть, не зовсім так є,  заявив Продан.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж