Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Учасники бойових дій заблокували роботу сесії Чернівецької міськради

Військові вимагали повернутися до розгляду питання про виділення землі
Роботу засідання міської ради 16 травня блокували учасники АТО, які вимагали повернутися до розгляду виділення земельних ділянок. Йшлося про розгляд питання, рішення за яким уже було схвалене на минулому засіданні і вступило у законну дію. За ним відбулося виділення земельних ділянок чернівчанам, зокрема і родинам загиблих в АТО:
 
– Якщо ми повернемося до рішення, яке уже підписано і вступило в силу, ми, відповідно, скасовуємо його. Усі рішення, які у 45 пункті, вони стають недіючими. А там є пункт по родині загиблих, отримали, мені здається, 5 ділянок. Повертаючись до цього рішення, ми по суті скасовуємо їм ділянки, – зазначив секретар міської ради Василь Продан.
 
Варто зазначити, що на сьогоднішньому засіданні мали розглядати питання виділення землі атовцям та розроблення масиву для військових:
 
– На сьогодні учасники АТО отримали уже 800 ділянок, і на цій сесії ми мали розглядати рішення про розроблення масиву ще на 1200 ділянок. Проект, про який уже два роки мовиться і ніяк не зрушиться з місця, – розповів Василь Продан.
 
Однак через блокування трибуни дійти до питань не вдалося. У роботі міськради оголосили перерву, питання розглядатимуть на погоджувальній раді.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж