Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У чернівецьких будинках, які були відключені, відновлюють газопостачання

Однак випробування показали критичне падіння тиску у трубах
У низці будинків на бульварі Героїв Крут, вулиці Ентузіастів, Південно-Кільцевій, а також Ясській, 16 та Заньковецької, 27 відключили газопостачання. У ПАТ «Чернівцігаз» запевняли: вдалися до таких дій задля убезпечення мешканців, оскільки мережі у зазначених домах були в аварійному стані. Однак газовики відновлюють постачання блакитного палива: учора роботи із запуску газу почали на Південно-Кільцевій та бульварі Героїв Крут. Сьогодні підключатимуть на Ясській, 16
 
На сесії міської ради була створена спецкомісія, яка разом з мешканцями слідкувала за повторними випробуваннями спеціалістів газових мереж. Як розповів у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» начальник чернівецького відділення ПАТ «Чернівцігаз» Сергій Козар, тестування показало, що падіння тиску у трубах критичне:
 
Ми провели випробування, воно показало критичне падіння тиску у системах. Ситуація була дуже критична. Оскільки ми соціально відповідальна компанія, ми досягли домовленостей і з міським головою і з департаментом, що приступаємо до ремонту за будь-яких обставин.

У свою чергу міська влада має провести роз’яснювальну роботу і консультації серед мешканців щодо укладання угоди з ліцензованими організаціями на обслуговування мереж. Як повідомив голова правління ПАТ «Чернівцігаз» Віктор Горда, їх у місті, окрім самого «Чернівцігазу», близько 200. Вартість лагодження мереж і їхнього щорічного утримання за кожною ситуацією різна, це визначатиметься калькуляцією кожної окремої фірми.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж