Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Наслідки негоди: через зсув ґрунту пошкоджено частину дороги у Вижницькому районі

Фото: Вижницька РДА
Уже ведуться невідкладні роботи з тимчасового відновлення транспортного сполученняДнями в результаті складних погодних умов активізувався зсув ґрунту в с. Бережонка, через що пошкоджено біля 150 метрів дороги. Жителі близько 50 будинків залишилися у транспортній ізоляції. 
 
З метою ліквідації наслідків надзвичайної події вчора, 4 червня, голова Вижницької РДА, Руслан Сенчук невідкладно провів засідання районної комісії ТЕБ та НС, під час якого здійснено виїзд на місце зсуву та вивчено ситуацію.
 
Вже сьогодні розпочались невідкладні роботи для забезпечення тимчасового проїзду, направлено відповідні листи з метою залучення додаткового фінансування на ремонт пошкодженої дороги та проведено консультації з керівником Чернівецької філії ПАТ «Геотехнічний інститут» Василем Полевецьким та начальником відділу управління капітального будівництва Чернівецької ОДА Олександром Чорнеєм щодо відновлення транспортного сполучення в зоні зсуву.
  

Наслідки негоди: через зсув ґрунту пошкоджено частину дороги у Вижницькому районі

 

Також з цього приводу завтра вранці буде скликано засідання обласної комісії ТЕБ та НС та визначено план заходів для усунення наслідків надзвичайної ситуації в селі Бережонка.

 

 
Варто нагадати, що через сильні дощі у Вижницькому районі нещодавно була загроза прориву дамби між селами Мілієво та Банилів.

Наслідки негоди: через зсув ґрунту пошкоджено частину дороги у Вижницькому районі

 


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Вижницької РДА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж