Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Мунтян відмовився від місця у партійному списку "Батьківщини" на виборах у ВР

Голові облради пропонували місце у другій десятці списку
Партія ВО «Батьківщина» під час XIV з’їзду партії представила першу п’ятірку учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року. Як повідомляють у прес-службі Батьківщини, очолила список Юлія Тимошенко, за нею йдуть Сергій Тарута, Валентин Наливайченко, Сергій Соболєв і Олена Кондратюк.
 
У з'їзді взяли участь і представники Буковини. Так зокрема голова обласної ради Іван Мунтян на своїй сторінці у facebook повідомив, що відмовився від місця у партійному списку "Батьківщини" та надалі очолюватиме крайовий парламент.
 
 
Під час підготовки до з’їзду ВО «Батьківщина» безпрецедентно велика кількість місць у партійному списку була запропонована керівникам обласних партійних організацій – відповідно до їхніх результатів на президентських виборах. Це були пропозиції і в першій, і в другій, і в третій десятці. Як пам’ятаєте, наша область на президентських виборах показала другий результат по Україні за кількістю голосів, відданих за Юлію Володимирівну Тимошенко, тож пропозиція іти до Верховної ради у другій десятці списку партії була цілком відповідна.


Більшість голів облорганізацій відмовилися від походу до Верховної ради. Ми залишаємося працювати на посадах, ввірених нам
громадою.

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж