Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На виборах до Чернівецької обласної ради змагатимуться 705 кандидатів

Для участі у виборах в обласну раду подали документи 15 місцевих осередків політичних партій
Станом на 1 жовтня 2015 року до Чернівецької обласної виборчої комісії для участі у виборах в обласну раду подали документи 15 місцевих осередків політичних партій на 705 своїх висуванців. Більшість подань було зроблено в останній день.

Так, впритул до опівночі 30 вересня представники політичних партій приносили до Чернівецької обласної виборчої комісії на реєстрацію списки кандидатів в депутати обласної ради. Того дня документи подали Радикальна партія Ляшка на чолі Інгою Маковецької (64 кандидати); партія «Нова держава» на чолі списку з 14 кандидатів – Віталій Мельник, «Самопоміч» подала 33 кандидатури на чолу з Іваному Гешком, партія «Громада і закон» – вісім на чолі з Олегом Боднарем; Аграрна партія – 65 – на чолі з Віталієм Усиком, «Сила людей» на чолі з Руслоном Панчишиним подала 23 людини, а партія «Відродження» подала список з 65 кандидатів на чолі з Олегом Унгуряном.

ОПОРА повідомляла, що 29 вересня до Чернівецької обласної виборчої комісії для реєстрації списків кандидатів в депутати обласної ради подали документи партії «Солідарність» (Володимир Куліш перший в списку з 65 кандидатів), «Соціалісти» (на чолі списку з 39 депутатів Валерій Золотарьов), «Наш край» (партія покрила 54 округи на чолі з нинішнім головою облради Михайлом Гайничеру), «Народний контроль» (подали на 43 кандидатів з першим номером в списку Володимиром Морозом). Партія УКРОП подала список з 47 кандидатів на чолі з Ігорем Малишевським. ВО «Свобода» на вибори до обласної ради список з 55 кандидатів очолив Віталій Мельничук, а список «Батьківщини» – Іван Мунтян (65 кандидатів). Також 65 кандидатів подавОпозиційний блок на чолі з Дмитром Павелом.

До 1 жовтня включно комісія прийматиме рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, селищного, міського голови або про відмову в реєстрації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: ОПОРА

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж