Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Засудили буковинця, який зґвалтував восьмирічну дівчинку

Фото: Луцьк
Суд відхилив апеляційну скаргу захисту обвинуваченого
Чернівецький апеляційний суд засудив до восьми років позбавлення волі 22-річного уродженця села Долішній Шепіт, Вижницького району Чернівецької області за зґвалтування 8-річної дівчинки.

Як встановлено районним судом та перевірено апеляційною інстанцією обвинувачений, знаходячись неподалік колишнього футбольного стадіону, супроводжуючи свою малолітню сусідку, достовірно знаючи, що вона є малолітньою особою, діючи умисно з погрозою застосування фізичного насильства, яке потерпіла сприйняла як реальну загрозу для її життя та здоров'я, вступив з останньою у статеві зносини.
 
Врахувавши беззаперечні факти та встановлені обставини справи, суд І інстанції визнав обвинуваченого винним за ч.2 ст. 156, ч. 4 ст. 152 КК України та призначив покарання у виді 8 років позбавлення волі. З цим рішенням захисник обвинуваченого не погодився та подав апеляційну скаргу.

Втім, на переконання колегії суддів Чернівецького апеляційного суду, докази, дослідженні судом першої інстанції, та перевірені під час апеляційного розгляду  в повній мірі доводять вину обвинуваченого у вчиненні злочинів, - повідомляє прес-служба чернівецького Апеляційного суду.
 
З урахуванням ступеня тяжкості вчинених злочинів та особи обвинуваченого, колегія суддів прийшла до висновку про неможливість його виправлення та перевиховання без ізоляції від суспільства.

А тому, ухвалою суду, від 10 червня 2019 року, апеляційну скаргу  захисника підсудного залишено без задоволення,  а вирок районного суду – без змін. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Апеляційного суду

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж