Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

У Хотинському районі найвищий рівень корупції

Фото: ua.112.ua
Чим більше в районі населення та державних службовців, тим більше існує вірогідність корупційних проявів Начальник Чернівецького управління захисту економіки Іван Тичина розповів про стан корупції в області. Про це повідомили у прес-службі відомства.
 
За словами керівника УЗЕ, з початку року працівниками управління було складено 213 протоколів за порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції». До суду притягнуто 170 осіб за порушення антикорупційного законодавства.
 
Кількісно по районах розгляд судами протоколів виглядає наступним чином:
 

У Хотинському районі найвищий рівень корупції

 

Начальник управління роз’яснив, які фактори впливають на стан корупційності. Це, насамперед, демографічний фактор, адже існує думка про те, що чим більше регіон тим більше і корупціонерів. Іван Тичина заперечив це твердження. На його думку, в першу чергу на стан корупційності впливає більше не кількість населення в регіоні, а кількість суб’єктів, на яких розповсюджується дія Закону.
 
Разом з тим, очевидно, що до факторів впливу не можна відносити національність, соціальний статус чи віросповідання. Керівник обласного управління заперечив припущення, що в Бессарабії корупціонерів більше, ніж в Карпатах. Але, чим більше в районі населення та державних службовців (представників органів місцевого населення) – тим більше існує вірогідність корупційних проявів.
 
Також він наголосив, що не менш важливими факторами є наявність правової самосвідомості, інформативна політика в антикорупційній сфері – ці чинники знижують рівень корупційних проявів. А чинником, який безпосередньо впливає на зростання рівня корупційності, є несправедливе правосуддя або й потурання судової гілки влади корупціонерам та колізії в законодавстві. Ці колізії трактуються на користь громадян, і це нормальна загальносвітова практика, які притягуються до відповідальності.
 
Начальник Управління захисту економіки в Чернівецькій області вважає, що відхилення від справедливого правосуддя або трактування нормативно-правових актів суддями на свій розсуд породжує свавілля і беззаконня, що часто «повертається бумерангом» для самих служителів «Феміди».
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба управління захисту економіки

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж