Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

У трьох районах Буковини нові керівники поліції

Фото: unian.ua
13-го червня у Герцаївському, Заставнівському та Новоселицькому відділеннях поліції відбулися представлення нових керівників  13-го червня у Герцаївському, Заставнівському та Новоселицькому відділеннях поліції відбулися представлення нових керівників.
Зокрема, тимчасове виконання обов’язків начальника Герцаївського відділення поліції покладено на майора поліції Ігоря Вієру. В органах Міністерства внутрішніх справ працює з 2002 року. З лютого 2016 року обіймав посаду заступника начальника Герцаївського відділення поліції.

У трьох районах Буковини нові керівники поліції

У Заставнівському районі місцеве відділення поліції очолив капітан поліції Сергій Кушнір. З лютого 2017 року працював заступником начальника Глибоцького відділення поліції. Загалом, на службі в органах внутрішніх справ перебуває з кінця 2009 року.

У трьох районах Буковини нові керівники поліції

Майора поліції Едуарда Савчука призначено тимчасово виконувачем обов’язків начальника Новоселицького відділення поліції. Правоохоронною діяльністю займається з 2007 року. Раніше обіймав посаду заступника начальника Новоселицького відділення поліції.

У трьох районах Буковини нові керівники поліції

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Відділ комунікації поліції Чернівецької області

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж