Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Оксана Продан: Підтримка бізнесу має бути серед пріоритетів місцевого самоврядування

Фото: auc.org.ua
В Одесі відбувається ХV Український муніципальний форум
В Одесі 18-20 червня проходить ХV Український муніципальний форум. Цей традиційний щорічний захід є майданчиком для дискусій та вироблення спільної позиції органів державної влади і Асоціації міст України щодо розвитку місцевого самоврядування, удосконалення законодавчої бази, подальшої децентралізації влади, посилення відкритого врядування, підтримки економічного розвитку громад та реалізації секторальних реформ.

Народний депутат України, представник Асоціації міст України у парламенті Оксана Продан на Дні Діалогу з владою, що відбувся в рамках XV Українського муніципального форуму, наголосила на важливості малого бізнесу для громад.
 
Адже саме невеликі підприємства сплачують податки у місцевий бюджет та дають людям роботу. Тому створення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу та його підтримка - це безпосереднє завдання місцевої влади, яка піклується про свою громаду.
 
Також народний депутат підкреслила ряд важливих для місцевого самоврядування  питань. Так, вже давно назріла потреба у створенні муніципальної варти – відповідний законопроект прийнятий у першому читанні. Вкрай необхідно передати громадам їх головний ресурс -  землю, і зробити це слід до «земельної реформи», про яку нині багато говорять, - вважає Оксана Продан.
 
Загалом, на Форумі зібралося майже 500 учасників: голови громад-членів АМУ, представники Парламенту, Уряду та профільних міністерств, експертного середовища, закордонні партнери АМУ.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Асоціація міст України

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж