Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Гройсман доручив негайно розглянути на комісії питання щодо ремонту Хотинської

Це питання сьогодні розглядали в Уряді Сьогодні під час засідання Кабінету Міністрів, народний депутат Оксана Продан звернулася до Володимира Гройсмана щодо виділення коштів на капітальний ремонт вулиці Хотинської. Прем'єр відреагував та  доручив терміново підготувати всі необхідні документи для розгляду питання щодо фінансування ремонту дороги.

Про це Оксана Продан повідомила на Facebook-сторінці.

"Як і обіцяла протестувальникам, що відстоюють капітальний ремонт вулиці Хотинської в Чернівцях, сьогодні на засіданні Уряду звернулась до Прем`єр міністра про виділення 195 млн. на капітальний ремонт частини міжнародної траси М-19, яка проходить через Чернівці.
 
Проінформувала про виділення коштів на ямковий ремонт, підготовку проекту капітального ремонту, підтримку Мінтрансу в перерозподілі коштів, позицію Мінфіну щодо необхідності розгляду цього питання відповідною Комісією та про те, що в понеділок вулиця була перекрита мешканцями безстроково.
 
Звернулась до Прем`єр-міністра з проханням підтримати в Комісії виділення коштів на капітальний ремон вулиці Хотинської.
 
Також надала фото з місця перекриття вулиці та копію звернення мера з проханням про зустріч з місцевою владою та активістами.
 
Прем`єр-міністр доручив терміново підготувати всі необхідні документи для розгляду питання на Комісії, - ідеться у дописі. 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж