Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Одне з найбільших порушень, яке виявив сервіс ProZorro у Чернівцях, було на вулиці Хмельницького

Мер просив 17 мільйонів після того, як вулиця за документами була здана

Одним з найбільших порушень, виявлених системою ProZorro, у Чернівцях було на вулиці Богдана Хмельницького. Про це у програмі «Про головне з Антоніною Фігель» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів член виконкому, фахівець із процедури державних закупівель Микола Проданюк.


– Одне з найбільших порушень – одне з найперших. Коли Олексій Павлович звертався до депутатів щодо вулиці Б. Хмельницького і казав, що об’єкт практично готовий… Але потрібно виділити ще трохи грошей. Гроші виділили. Проте, згодом виявилося, що в системі ProZorro та попередній системі закупівель, котра діяла в Україні раніше, були підписані всі акти виконаних робіт. Тобто, згідно з документами, вулиця вже була здана,  розповідає М. Проданюк.


Вийшло так, що після підписання необхідних паперів та завершення робіт Каспрук домігся виділення ще 17 мільйонів гривень на завершення вулиці.


– Тоді це викликало чималий резонанс у міській раді. Проте, справа за правоохоронними органами. Вони приймають рішення про перевірку і визначають, чи є на їхню думку склад злочину. Крім того, нещодавно до Чернівців приїхала державна аудиторська служба. Вони перевіряють діяльність міської ради. Зокрема, й вивчають процедуру проведення закупівель. Тож, цікаво буде дізнатися про результати цієї перевірки, - каже М. Проданюк.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж