Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспруку треба не у відрядження їздити, а займатися проблемами міста, – Віталій Михайлішин

Замість того, щоб готувати місто до зими та нового навчального року, Каспрук поїхав у двотижневе відрядження

Колишній керівник Чернівців Віталій Михайлішин вважає, що за останні п’ять років наше місто суттєво деградувало і винний у цьому виключно міський голова Олексій Каспрук, який своєю бездіяльністю довів місто до такого стану.

 

Таку думку він висловив в ефірі програми «Про головне з Антоніною Фігель» на телеканалі «Чернівецький промінь».


– За останні п’ять років ми бачимо повну бездіяльність. Я говорю зараз про міського голову, який розповідає, що йому всі заважають. Але ж вся виконавча структура підпорядковується міському голові. Потрібно знати всі проблеми міста. Для ремонту доріг необхідно вчасно готувати технічні умови та оголошувати тендери. Потрібно вчасно готуватися до нового навчального року, опалювального сезону зими. Не їздити у відрядження. Коли не побачиш, Каспрук постійно відрядженні. Його не цікавить наше місто. А місто треба любити. Ним треба жити і у вихідні дні і в нічний час. Не важливо який день, чи яка година потрібно збирати наради, реагувати на ті проблеми, що виникають, - зазначив Віталій Михайлішин.
 
Зайвим підтвердження слів Михайлішина є той факт, що саме у розпал сезону ремонту доріг підготовки до навчального року та опалювального сезону, Каспрук на два тижні поїхав у відрядження до Канади.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж