Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

20 років чернівчанка Марина Гуцуляк бореться із тяжкою недугою

Дівчині потрібна дороговартісна операція

Марині Гуцуляк - 28 років. Двадцять з них дівчина бореться з хворобою ноги. Нині вона змушена ходити за допомогою милиць. Уже сім років їй не дає спокою пухлина лівого стегна.

«Кістка може в будь який момент зламатися. Пухлина розростається, і воно уже пішло на суглоб. Його можна було б врятувати, якби лікарі вчасно звернули увагу. Зараз вже пізно. Потрібна тотальна заміна суглоба і проблема в тому, що суглоб нема до чого кріпити – стегнова кістка уражена», – розповідає Марина.

Дівчині вже робили кілька операцій в Україні. Однак все марно. Ситуація тільки погіршується, а висновки українських медиків розходяться.

Марина Гуцуляк мріє дізнатися, як це - ходити без болю. Шанс на це їй дають ізраїльські лікарі: дівчині замінять суглоб, а також частину кістки.

Щасливу звістку Марина отримала ще пів року тому. Однак вона досі рятується тільки знеболювальними, адже вартість операції щонайменше – 30 тисяч доларів. Для 28-річної  дівчини – це непосильна сума. Тож надія лише на чуйних та небайдужих людей.
 
Допомогти можна, переказавши гроші за реквізитами:
  
Карта ПриватБанку: 5168 7427 1922 7229 (гривня) 
                                
Гуцуляк Марина Петрівна

МФО банку: 305299скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж