Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Буковинцям нагадали про заборону миття машин у водоймах

За це передбачена адмінвідповідальність і штраф
Жителям Чернівецької області нагадали, що за миття автівок у річках і озерах області передбачена адміністративна відповідальність. Вода, яка під час миття машин стікає назад у водойму, «збагачена» не тільки брудом, а й мастилом, бензином та іншими небезпечними речовинами. Така діяльність людей вносить свою частину у забруднення річок.

Згідно з п. 3.14 Правил любительського та спортивного рибальства, забороняється миття у рибогосподарських водоймах або їхніх прибережних смугах транспортних засобів, а також проведення робіт, які негативно впливають на стан водойм, - повідомляє Чернівецький рибоохоронний патруль на своїй сторінці у facebook.

Відповідальність за це правопорушення, передбачена за ч.3 ст. 85 КУпАП та штраф у розмірі від 34 до 170 грн для громадян та від 170 до 510 грн для посадових осіб.

- Закликаю мешканців Буковини не стояти осторонь при виявленні фактів порушень, а оперативно повідомляти про це рибоохоронний патруль, – заявила керівник Чернівецького рибоохоронного патруля Вікторія Устименко.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж