Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фінансування будівництва школи у Рідківцях не продовжили, проте підрядник проводить роботи за власні кошти


Фото: expertrt.com
Цей об’єкт починали будувати ще у 2010 році

Загальна вартість будівництва школи у селі Рідківцях Новоселицького району складає 73 мільйони гривень. Щоби завершити будівництво цього об’єкту та здати його в експлуатацію, залишилося дочекатися із держбюджету виділення 30 мільйонів гривень. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів в. о. директора департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага.

– На об’єкті сьогодні продовжують роботи. А тим часом ми очікуємо фінансування з державного бюджету. На жаль, на крайньому засіданні комісії Міністерства регіонального розвитку, де ми подавали наші пропозиції та захищали наші об’єкти, об’єкт у Рідківцях не пройшов погодження. Будемо подавати його знову на наступні комісії та сподіватися на те, що його погодять і ми отримаємо необхідне фінансування,  каже Олександр Пуршага.

Об’єкт не пройшов погодження через те, що згідно з Програмою регіонального розвитку реалізація подібних проєктів передбачає лише три роки фінансування.

– Ми отримали цей об’єкт у спадок. Для початку потрібно було коригувати проєктно-кошторисну документацію. Тому, що від 2010 року відбулося дуже багато змін, що стосувалися фінансових питань. Зарплатні та будівельні матеріали на той час здорожчали,  каже О. Пуршага.

Проте, у департаменті не збираються зупинятися та сподіваються, що вдасться домогтися розпорядження добудувати ті об’єкти, які можна здати в експлуатацію. Наразі підрядник не припиняє роботи і працює навіть за свої кошти. Нині він виконує роботи на вулиці для того, щоби восени, за несприятливих погодних умов, можна буде завершувати будівництво вже всередині об’єкту.

–  Нині проводять роботи з благоустрою подвір’я, завершують фасади, встановили підземні мережі та підвели їх до очисних споруд, провели електрику та під’єднали водопостачання. У спортивному залі сучасне електричне опалення. До речі, це перший об’єкт, на якому ми застосували обігрів, вбудований у стіни. Залишилося лише отримати останні 30 мільйонів від загальної суми і ми зможемо відкрити школу, –  запевнив О. пуршага.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно