Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Пуршага розповів, коли доремонтують Лікарню швидкої медичної допомоги


А також, коли будівельники візьмуться за ремонт обласної лікарні

Наразі у приміщенні Лікарні швидкої медичної допомоги відремонтовані сьомий та шостий поверхи, а також завершують роботи на п’ятому. Про це у програмі «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів в.о. начальника департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства Чернівецької ОДА Олександр Пуршага.

– Ми провели чималий обсяг робіт у лікарні. Зокрема, на сьомому, шостому та п’ятому поверхах. Ми проводили там капітальні ремонти, і можу впевнено сказати, що сьогодні там створені зручні умови для відвідувачів та медперсоналу,  каже О. Пуршага.

Щоправда, невеликий обсяг робіт ще залишився на п’ятому поверсі. Цього року їх планують завершити. Потрібно ще 1 мільйон гривень.

– Щодо продовження ремонту лікарні нещодавно розмовляв із головним лікарем. У них уже готова проєктно-кошторисна документація на подальші роботи. Невдовзі представники лікарні будуть подаватися на конкурс до Міністерства регіонального розвитку. Після визначення переможця ми будемо продовжувати ці роботи. Але станом на сьогодні ми вже зробили чимало робіт у лікарні на Фастівській.
 
Задоволений тим, що нам вдалося зробити. Тому, що коли ми вперше піднялися на сьомий поверх – там стан приміщення був жахливий і дуже складні умови для роботи. Сьогодні нам вдалося створити там гарні умови,  каже О. Пуршга.
 

Крім того, за словами пана Олександра, у департаменті капітального будівництва цьогоріч збираються продовжити ремонт на території Чернівецької обласної клінічної лікарні, а саме в інфекційному відділенні. 

– Наразі виділено понад 3 мільйони гривень. Плануємо зробити водовідведення та провести покрівельні роботи,  каже Олександр Пуршага.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно