Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Зняту стару бруківку з Руської мер пропонує укласти на іншій вулиці

Зношеним камінням Каспрук хоче вимостити після заміни мереж вулицю Переяславську
Днями на своєму брифінгу Олексій Каспрук заявив, що він має намір встелити старою бруківкою з вулиці Руської вулицю Переяславську.
На думку секретаря Чернівецької міської ради Василя Продана, це абсолютно нелогічне рішення, адже бруківка так само має свій термін експлуатації. І робити дорожнє покриття зі старої бруківки – це то саме, що встеляти вулицю старим асфальтом.

Про це він заявив в ефірі програми «З перших вуст» на радіо «Буковинська хвиля 100FM».

- Я почув на пресконференції що міський голова вже вирішив з однієї вулиці забирати бруківку і перекладати її на вулицю Переяславську. Більшої дурні я у своєму житті не чув. У бруківки так само є певний термін експлуатації. З роками вона стирається і стає занадто гладкою для того, щоб там нормально пересувався транспорт і було нормальне зчеплення шин з поверхнею. Навіщо переносити бруківку який вже там багато років з одного місця в інше, замість того, щоб нову, як до прикладу зробили на Кароля Мікулі.


Якщо ти не знаєш як з бруківкою поводитися – запитай у тих людей, які розуміються на цьому. Тобто взяти стару бруківку – це то саме, що старий асфальт перенести на нове місце. Я не вважаю, що це правильне рішення. І думаю, що в усіх, хто до цього причетний до ремонту Переяславської вистачить розуму цього не робити, - зазначив Василь Продан.   
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж