Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецькі десантники. Герої серед нас

80 десантно-штурмова бригада запрошує охочих поповнити лави військових
Десантний підрозділ, який ще називають за місцем розташування «Чернівецьким», є потужною складовою в структурі 80 окремої десантно-штурмової бригади. Бої за Луганський аеропорт, Широкіно, Станицю Луганську – це далеко не повний перелік боїв, в яких брали участь десантники.

 Чернівецький підрозділ десантників є молодим, сформованим восени 2013 року, практично перед окупацією Криму. Уже навесні 2014 року військові вирушили на фронт, де вже п’ятий рік проводять переважну більшість часу.      

Прикладів мужності і самовідданості, виявлених під час виконання бойових завдань, серед військовослужбовців підрозділу чимало. У червні 2014 року поблизу Щастя тривав запеклий бій, про який десантнику Олександрові нелегко згадувати. Він був у бронетранспортері, який підірвався на міні. Тоді було багато поранених, вісім буковинських воїнів загинули. Олександр отримав контузію, черепно-мозкову травму та перелом ноги.

Чернівецькі десантники. Герої серед нас

Усупереч пережитому, після довготривалого лікування, він повернувся до військової частини, наполягаючи на тому, що повинен стати в стрій та здатен виконувати завдання на рівні з іншими, що й довів згодом. Він продовжив тренуватися, здійснювати стрибки з парашутом та в складі свого підрозділу знову вирушив в район проведення операції Об’єднаних сил.

Як розповідає офіцер морально-психологічного забезпечення, якого також звутьОлександр, з власного досвіду знає, що десантник повинен бути сильним як тілом, так і духом. Саме ці речі є основою, яка забезпечує виконання поставлених перед вояками завдань та підтримує бойову готовність на високому рівні.
 
Стосовно особливостей служби в підрозділах ДШВ, Олександр розповідає, що десантнику потрібно бути дисциплінованим, витривалим та завжди в готовності за наказом командира у найкоротший час вирушити на виконання завдань. Зараз головним завданням для підрозділу є відновлення боєздатності та бойове злагодження, щоб невдовзі знову вирушити в зону проведення операції Об’єднаних сил.
Наразі підрозділ і загалом бригада має потребу в нових кадрах і достатньо вакансій. Окрім бойових, пропонується широкий вибір посад, споріднених з цивільними таких як водії, фінансисти, кухарі, санінструктори тощо.

Чернівецькі десантники. Герої серед нас

Служба в 80 десантно-штурмовій бригаді гарантує гідне грошове забезпечення, яке до речі є вищим ніж в більшості військових частин. Солдат першого року служби отримує від 12800 грн., а під час перебування в районі операції Об’єднаних сил – від 19300 грн. на другій лінії та від 29800 грн. на першій лінії зіткнення. Під час підготовки до вибуття в район виконання бойових завдань виплачуєтьсядодаткова премія в розмірі 3000 грн.
 
Контрактом передбачено повне речове забезпечення, харчування, безкоштовне медичне обслуговування, забезпечення житлом, або виплата компенсації за його оренду, а також інші соціальні пільги для військовослужбовців та членів їх сімей згідно чинного законодавства.

Охочим укласти контракт потрібно звернутись в Чернівецькій обласний військовий комісаріат за адресою:
 
вул. О. Кобилянської, 32 або до комісаріатів за місцем перебування на військовому обліку.
 
Контактний телефон: 0993211921, 0509480349, (0372)524349.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж