Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

До Садгори прибув 8 батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади

Тепер це буде постійним місцем дислокації батальйону
До Чернівецького гарнізону на постійне місце дислокації прибув 8 батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади. Тимчасовий виконувач обов’язків начальника Чернівецького гарнізону Василь Маланчук привітав командування та особовий склад батальйону з поверненням у рідне місто Чернівці, звідки 2014 року розпочався бойовий шлях.

Представники обласної, міської влади, священнослужителі, рідні, волонтери, капелани та військове керівництво зустріли українських військових, які відтепер базуватимуться у військовому містечку в Садгорі. 

Виконувач обов'язків начальника Чернівецького гарнізону Василь Маланчук привітав військовослужбовців та подякував їм за відвагу при захисті територіальної цілісності України:
 
«Дуже приємно зустрічати той бойовий підрозділ, який в 2014 році ми формували та проводжали на Схід. Дякую Вам за мужність і відвагу, за те, що не ховалися від відповідальності і вирушили на Схід захистити країну та гідно представили Буковину в рядах Захисників Батьківщини. Нам ще потрібно багато зробити для відновлення умов для нормальної життєдіяльності частини, але так як кажуть у нас в Чернівцях – спільними зусиллями ми досягнемо будь-яких результатів».

За сумлінне виконання службових обов’язків, особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України в зоні проведення антитерористичної операції, почесною грамотою Чернівецького обласного військового комісаріату ТВО військового комісара Василь Маланчук нагородив кращих військовослужбовців.
 

До Садгори прибув 8 батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади

 

До Садгори прибув 8 батальйон 10 окремої гірсько-штурмової бригади

 

Прес-служба Чернівецького обласного військового комісаріату

 

 


 


 

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж