Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутати міської ради пропонують запровадити нові потяги з Чернівців у напрямку Києва та Львова

Відповідний проєкт рішення зареєстрували депутати Віталій Гавриш і Андрій Брязкало
На серпневій сесії Чернівецької міської ради депутати розглянуть звернення до Міністерства інфраструктури та «Укрзалізниці» із пропозиціями щодо суттєвого покращення залізничного сполучення Чернівців з іншими регіонами України.

Відповідний проєкт рішення, авторами якого є депутати Віталій Гавриш та Андрій Брязкало, опублікований на офіційному сайті міськради.
 
У зверненні зазначається, що на сьогоднішній день до Чернівців курсують всього лише чотири міжобласних регулярних потяги: Генічеськ-Київ-Чернівці, Білгород-Дністровський-Чернівці, Ковель-Чернівці, Львів-Чернівці.

- Чернівці, на відміну від інших міст Західної України, не мають прямого сполучення із обласними центрами східної та центральної України. Тому важливу роль для пасажирів відіграє можливість подорожувати зі зручними пересадками у важливих транспортних вузлах, якими для Чернівців є Львів та Київ, - йдеться в документі.

При цьому зазначається, що наповнюваність потяга Чернівці-Київ, який нині продовжили до Генічеська, сягає майже 100%. А кількість пасажирів, які прямують виключно з Чернівців до Києва і навпаки, становить майже 80%. І це, на думку авторів проєкту рішення, є свідченням того, що одного цього потяга недостатньо у напрямку Києва.

Потяги у напрямку Львова так само демонструють майже стовідсоткову наповнюваність і їх так само не вистачає.

Тож з метою покращення транспортного сполучення Чернівців з іншими регіонами України депутати пропонують:

1. Продовжити одну або дві групи двогрупного потяга №7/8 та №749/750 Івано - Франківськ - Київ до Чернівців на постійній основі.
2. Зробити курсування потяга №249/250 регулярним, зі зміною розкладу, таким чином, щоб прибуття до станції Львів здійснювалося зранку (6.00-8.00), адже з наявним розкладом він практично дублюватиме існуючий щоденний пасажирський потяг Чернівці - Ковель, який прибуває до станції Львів о 2.14.
3. Продовжити Регіональний експрес №701 Чернівці - Львів до м. Перемишль (Польща).
4. Відновити рух регіонального експресу №701 Чернівці - Львів від/до станції Чернівці Південна, при цьому покращити інформування пасажирів про рух потяга від/до станції Чернівці Південна, необхідності придбання квитків від/до цієї станції та посилення квиткового контролю на ділянці Чернівці - Чернівці Південна.


За можливості передбачити використання у Чернівецькому напрямку додаткового рухомого складу, вважаємо за доцільне:
1. Впровадження нового потяга сполучення Чернівці - Київ сформованого з нових вагонів з курсуванням через день.
2. Відновити рух скасованого в 2017 році пасажирського потягу №607/608 Чернівці - Львів - Чернівці, наповнення якого становило 83%, що є хорошим показником. Розклад даного потягу давав можливість зручно дістатися Львова до початку робочого дня, а також здійснити пересадку на ранкові потяги зі Львова, - зазначається у зверненні.

Нагадаємо, що 20 червня цього року депутати вже зверталися до Уряду із пропозиціями запустити з Чернівців нові потяги. скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж