Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Контрабандисти намагалися на конях перетнути кордон

Фото: Пресслужба Чернівецького прикордонного загону
Під час втечі від прикордонників їм довелося покинути тварин
Із пострілами у повітря на Буковині прикордонникам Чернівецького загону довелося зупиняти «кінний караван» із понад десятьма тисячами пачок сигарет. 
 
Під час відпрацювання інформації оперативними підрозділами Західного регіонального управління та військовослужбовцями Чернівецького загону на ділянці відділу прикордонної служби «Красноїльськ» вдалося затримати «кінний караван» із трьох тварин.
 
Завантажені ящиками зі сигаретами, коні разом із своїми власниками прямували в сторону кордону. З появою прикордонників, правопорушники скористалися звичною для себе тактикою, і вдалися до втечі, покинувши товар та тварин.
 
Під час переслідування п’яти втікачів прикордонникам довелося здійснити кілька попереджувальних пострілів у повітря, проігнорувавши які правопорушникам вдалося втекти. Заходи з пошуку втікачів тривають. 

Трьох коней та 10 940 пачок підакцизних сигарет доправлено до відділу прикордонної служби до ухвалення правового рішення. За попередньою оцінкою втрати контрабандистів склали майже півмільйона гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Прес-служба Чернівецького прикордонного загону

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж