Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У ЧНУ звільнили скандальну проректорку

В університеті скоротили посаду проректора з економічних питань
Учора, 2 вересня, у Чернівецькому національному університеті звільнили проректора з економічних питань - головного бухгалтера Сільву Марут. Під час виборів проректора навчального закладу однією з умов студентів та викладачів було звільнення скандальної проректорки.
 
Водночас, ректор ЧНУ Роман Петришин розповів кореспондентові promin.cv.ua про те, що зміна команди була однією з його обіцянок на виборах. І це звільнення не є єдиним у структурі університету.
 
Сільва Марут багато років працювала головним бухгалтером. Близько семи років тому вона обійняла посаду, яку назвали "проректор з економічних питань - головний бухгалтер". Нині цю посаду скоротили.
 
-Ми дотрималися усіх юридичних тонкощів. Ліквідацію цієї посади підтримали на Вченій раді та затвердили у профкомі. Сама Сільва Георгіївна підписала всі необхідні документи. Я подякував їй за роботи і ми мирно розійшлися, - розповів Роман Петришин.
 
На посаду головного бухгалтера призначили Юрія Романківа. За словами Романа Петришина, він багато років працював у різних відділах бухгалтерії, згодом пішов у бізнес. Нині відгукнувся на пропозицію стати головним бухгалтером та залишив свою справу.
 
Нагадаємо, раніше Роман Петришин заявляв, що не бачить проректора Сільву Марут у своїй команді. Також із нею пов'язують втрату університетом бюджетних коштів у розмірі 3,8 мільйони гривень.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж