Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ремонт Руської затягується через неякісний проект, який замовляв колишній директор департаменту ЖКГ Кушнірик

Під час розробки проекту забули про необхідність заміни відвідного водогону та зливової мережі
Останнім часом чернівчани нарікають на те, що ремонт вулиці Руської затягується. Однак, жодної вини підрядника у цьому немає.
 
Справа у тому, що свого часу департамент ЖКГ, яким керував Ярослав Кушнірик, замовив проектно-кошторисну документацію, в якій не були передбачені певні необхідні види робіт.
 
Про це в ефірі програми «Чия правда?» на телеканалі «Чернівецький промінь» повідомив чинний директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей під час дискусії з Кушніриком.

- У мене є договір від 26 лютого 2018 року з організацією на виготовлення проектної документації. Договір підписали ви та замовили ту проектно-кошторисну документацію, з якою ми зараз маємо головний біль.


Ви замовили заміну тільки магістрального водогону. А там є ще розвідний водогін меншого діаметру і його заміну не передбачили в проекті, хоча він був, як решето.
 
А ви знали, як замовник, що там в аварійному стані зливова мережа, яка, фактично, не працює. Як ви збиралися ремонтувати Руську без ремонту зливої мережі?


Ви замовили тільки три позиції: ремонт дорожнього полотна, водопровід та каналізацію. Саме через вас ми маємо проблеми із затримкою цього об’єкту, - звернувся Бешлей до Кушнірика.
 
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж