Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Кавомати Tako Чернівці Головна 177

Ремонт вулиці Кармелюка плануємо розпочати вже цього року, - Володимир Бешлей

Вартість капітального ремонту вулиці Кармелюка становить майже 50 мільйонів гривень
Однією з проблемних у Чернівцях є вулиця Кармелюка, яка вже давно потребує ремонту. Вартість капітального ремонту вулиці із заміною комунікацій складає майже 50 мільйонів гривень. Наразі, вже практично готова проектно-кошторисна документація і ремонт вулиці планують розпочати вже цього року.
 
Про розповів директор Департаменту ЖКГ Володимир Бешлей у програмі «З перших вуст» на радіо «Буковинська Хвиля 100.0FM».
 
 
- Ми зараз просто провели підсипку ям асфальтним боєм і зробили вулицю більш-менш проїзною. Розуміємо, що вулиця зиму не переживе. Тому ми замовили проектно-кошторисну документацію, найближчим часом оголосимо тендер. І вже цього року ми розпочнемо ремонт вулиці Кармелюка.
Звичайно, що повний ремонт ми не виконаємо, тому що там необхідно так само проводити заміну комунікацій, як і на вулиці Руській. Кошторис капітального ремонту вулиці Кармелюка від вулиці Винниченка до вулиці Буковинської  складає 49 мільйонів гривень. У нас є 15 мільйонів, які передбачені обласною адміністрацією та обласною радою і ми би хотіли, звичайно, ці кошти освоїти цього року, щоб вони не пропали, - зазначив директор Департаменту.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж