Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Каспрук cплутав повноваження виконкому, управління освіти та департаменту містобудівного комплексу

Він учергове намагався зняти відповідальність із Сергія Мартинюка за можливі прорахунки
Під час сьогоднішньої сесії Чернівецької міської ради депутати запропонували прийняти рішення про те, що мережу закладів освіти у Чернівцях повинен персонально затверджувати начальник міського управління освіти Сергій Мартинюк.
 
Натомість, Олексій Каспрук попросив не підтримувати це рішення. Вочевидь, мер побоюється, що Мартинюк змушений буде відповідати за свої непрофесійні дії, тож пропонував залишити це виконкому.

Водночас секретар міськради Василь Продан зазначив, що серед членів виконкому немає фахівців у галузі освіти. Тож буде правильно, якщо мережу формуватиме керівник управління освіти міста.

- Хтось має нести відповідальність саме за цю мережу. Хочуть її перекласти на колективну відповідальність виконкому. А насправді майже жоден з членів виконавчого комітету не є фахівцем у цій галузі. Тому треба щоб рішення приймав фахівець, якщо ви Мартинюка вважаєте таким, і ніс за це відповідальність, – зауважив Василь Продан.

Міський голова зазначив, що відсутність фахівців не заважає виконкому видавати містобудівні умови.

- Я щось не пам’ятаю серед членів виконкому професійних архітекторів і будівельників, а чомусь виконком перетягнув на себе видачу містобудівних умов, – сказав Каспрук.

Виявилось, що міський голова навіть не знає, що містобудівні умови видає ДМБК, про що йому нагадав Василь Продан.

- Олексій Павлович, можливо ви довго не були в міській раді тому ви не розумієте, що виконком не видає містобудівних умов. Я хочу звернутись зараз до Миколи Собка (директор ДМБК, – прим.ред.): Скажіть будь ласка, ви видаєте містобудівні умови?

Директор ДМБК підтвердив, що саме його департамент цим займається.
 
- Дякую, що ви підтвердили некомпетентність міського голови», – зазначив Василь Продан.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: times.cv.ua

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж