Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У тому, що в Чернівцях все «паршиво і паскудно», Каспрук звинуватив… журналістів

Фото: Ігоря Константинюка, "Чернівецький промінь"
Вони змушують чернівчан не любити своє місто, говорячи про проблеми Чернівців уголос
На його думку Олексія Каспрука, представники ЗМІ змусили чернівчан не любити своє місто. Про це сьогодні під час брифінгу заявив сам чернівецькій міський голова.

Мер обурився через те, що журналісти «Чернівці Таймс» і телеканалу «Чернівецький промінь» завжди піднімають гострі питання життєдіяльності міста, питають про це на брифінгах, доносять інформацію про роботу чи бездіяльність міського голови до своїх читачів та глядачів, а не відмовчуються.

Більше того, єдина проблема в Чернівцях, на думку міського голови, не його безгосподарність, яка вкотре ставить під загрозу початок опалювального сезону і через яку міські дороги досі не поремонтовані... А те, що саме журналісти показують, як у місті все «паршиво і паскудно».

«За 5 років своїми репортажами про те як у нас в місті все паршиво і паскудно, ви змусили багатьох чернівчан не любити своє місто, ось в чому єдина проблема. Бо коли місяць показувати по телевізору одне місце заднє, то воно починає подобатись людям», – переконаний Олексій Каспрук.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівці Таймс