Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Василь Продан розповів, коли Каспрука знімуть із посади

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

У процесі припинення повноважень міського голови дотримаються усіх необхідних юридичних процедур

Рішення про припинення повноважень міського голови Олексія Каспрука повинні схвалити чернівчани. Таку думку під час брифінгу висловив секретар міської ради Василь Продан.
 
– Коли буде критична маса таких людей, тоді і треба ставити питання на розгляд сесії. А не тільки тому, що депутати так вважають. Депутати давно бачать, те, що відбувається в місті, неправильно. Це не по-господарськи, – пояснив посадовець.
 
Василь Продан також запропонував альтернативу Каспрукові. Людей, котрі на його думку, зможуть замінити мера і, зрештою, змінити Чернівці.
 
– Це Олександр Пуршага, Віталій Михайлішин, Юрій Бурега, Микола Собко, Михайло Яринич, Богдан Ковалюк, Віталій Гавриш, Василь Максимюк. Думаю, що їхню роботу буде видно вже через два місяці. Маю надію, що найближчим часом ми приймемо таке рішення – попросимо міського голову разом із його керівниками департаментів залишити це місто і не мучити його, – заявив Василь Продан.

Також секретар пояснив: у процесі припинення повноважень міського голови дотримаються усіх необхідних юридичних процедур. Проект рішення опублікують за 20 днів до сесії. скачать dle 10.5фильмы бесплатно