Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кількість людей, що отруїлися на двох буковинських весіллях, продовжує зростати

Діагноз «харчове отруєння» діагностували вже 142 особам, серед яких 39 дітей Вчора надійшли екстрені повідомлення про 14 хворих на гострі кишкові інфекції. Таким чином, на даний момент кількість отруєних на весіллі у Путилі становить 126 осіб, серед яких 35 дітей.
 
Як повідомили у Чернівецькому обласному лабораторному центрі, всього госпіталізовано 63 людей, з яких 16 дітей. Зокрема, до Вижницької районної лікарні (м. Вашківці) госпіталізовано 24  осіб, з них 8 дітей. До Путильської ЦРЛ – 31 особа, з них 7 дітей, до Обласної клінічної лікарні м. Чернівці – 7 осіб (дорослі), Обласної дитячої клінічної лікарні - 1 дитина.
 
Іншим хворим надали первинну медичну допомогу, призначили амбулаторне лікування та проводять медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.
 
На вессілі у Красноїльську отруїлися 16 осіб, з них  4 дітей. Всіх захворілих госпіталізовано до КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» з діагнозом «Харчове отруєння».
 
Продовжується проведення лабораторних досліджень зразків харчових продуктів, питної води, змивів, обладнання, посуду, інвентарю, зразків матеріалу від осіб, які залучалась до приготування страв, хворих.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж