Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Кількість отруєних на двох буковинських весіллях перевищила 100 осіб

55 осіб, що отруїлися, госпіталізовані до медичних закладів
На даний момент кількість осіб, що отруїлися на весіллі у Путилі становить 95 осіб, з них 29 дітей.
 
Як повідомили у Чернівецькому обласному лабораторному центрі, з числа осіб, що захворіли, всього госпіталізовано 39 осіб, з них дітей 9, зокрема до КНП «Вижницька районна лікарня» (м. Вашківці) госпіталізовано 19 осіб, з них 5 дітей, до КЗ «Путильська ЦРЛ» – 13 людей, з них 3 дитина, до ОКУ «Обласна клінічна лікарня» м. Чернівці – 6 осіб (дорослі), ОКУ «Обласна дитяча клінічна лікарня» - 1, з них дітей - 1.
 
Іншим хворим надано первинну медичну допомогу, призначено амбулаторне лікування, ведеться медичне спостереження. За місцем проживання осіб, які були на весіллі, організовано активне виявлення випадків захворювань.
 
Кількість осіб, що отруїлися на весіллі у Красноїльську становить 16 осіб. Всіх захворілих госпіталізовано до КНП «Сторожинецька центральна районна лікарня» з діагнозом «Харчове отруєння».
 
Продовжується проведення лабораторних досліджень зразків харчових продуктів, питної води, змивів, обладнання, посуду, інвентарю, зразків матеріалу від осіб, які залучалась до приготування страв, контактних осіб, хворих.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж