Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Екс-голова штабу «Самопомочі» розповів, що консультував «Слугу народу» на парламентських виборах

Олег Мельничук визнав, що консультував президентську партію на двох виборчих округах Екс-керівник обласного виборчого штабу Об’єднання «Самопоміч» Олег Мельничук визнав, що на парламентських виборах консультував партію «Слуга народу». Про це він розповів в ефірі передачі «Без емоцій» на телеканалі «Чернівецький промінь».
 
- Я давав поради. Буквально по деяких моментах я консультував. Я рахую, що відсоток моєї допомоги у проведенні виборчої компанії партії «Слуга народу» був дуже мізерний, але ефективний, – розповів Олег Мельничук.
 
Водночас він уник прямої відповіді на запитання ведучого про те, чи штаб «Слуги народу» неофіційно очолював екс-заступник губернатора Михайла Папієва, колишній член Партії регіонів Олег Унгурян. Політик зауважив, що у штабній роботі партійність не має вирішального значення.
 
- Я не працював в їхньому штабі, тому не можу сказати. Але я зустрічався з Олегом Унгуряном по деяких питаннях.

Я не розумію чому в політтехнології, в допомозі проведення виборчих компаній ми маємо зважати на те, що він працював в Партії регіонів, – зазначив Олег Мельничук.

У 2018 році Олег Мельничук був обраний депутатом Чернівецької обласної ради і увійшов до фракції «Самопоміч». У 2019 році він вийшов з партії і на парламентських виборах консультував «Слугу народу» на 203 та 204 виборчих округах. Депутатський мандат не складав.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж