Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Екс-керівник виборчого штабу «Самопомочі» Олег Мельничук розповів чому вийшов з партії та покинув фракцію в облраді

Але при цьому Олег Мельничук розповів чому не склав мандат депутата
Екс-керівник обласного виборчого штабу «Самопомочі» на президентських виборах Олег Мельничук, нещодавно без пояснень та чітких мотивів вийшов з партії та фракції «Самопоміч» в облраді, але при цьому мандат депутата не склав.
 
 Що стало причиною такого рішення Олег Мельничук розповів в ефірі програми «Без емоцій» на телеканалі "Чернівецький промінь".
-Я написав заяву про вихід з партії «Самопоміч» і рахував за потрібне вийти з фракції «Самопоміч». Але мандат не склав через те що переконаний, що виборці проголосували за мене не як за представника «Самопомочі», – розповів Олег Мельничук.

 
 
 
- Я бачив розвиток об’єднання «Самопоміч» в Чернівецькій області трошки по іншому. На початку я вийшов за рамки Новоселицької «Самопомочі» і мені було цікаво створювати нові осередки, знаходити гарних цікавих людей, що нам вдавалось робити. Ми робили цікавий медичний проект по області.
Я не розумів подальшої співпраці і як я можу втримати команду. Я вже не мав після президентських виборів впливу. Мені потрібно було повернутись назад в Новоселицький осередок, - додав Мельничук.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Чернівці Таймс

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж