Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Хотинщині у школі виявили партію зіпсованої риби

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Близько 10 кілограмів мороженої риби були зіпсовані. Наразі триває перевірка постачальника харчових продуктів до Ставчанського НВК 
Днями, при розмороженні риби хек працівники харчоблоку Ставчанського навчально-виховного комплексу Хотинського району запідозрили факт неякісної риби, яка була поставлена постачальником Хотинського району  згідно договору. Для з’ясування обставин директор НВК  викликав державних інспекторів Хотинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Інспектори встановили, що риба морожена із партії 10 кг, яка знаходилася для використання у  морозильній  камері харчоблоку,  має непритаманний для даної продукції запах та зовнішній вигляд. Для підтвердження безпечності харчового продукту було відібрали та направли зразок риби мороженої хек з метою  проведення лабораторного дослідження в Чернівецьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби. 

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області ініціює позапланове інспектування постачальника харчових продуктів до Ставчанської НВК. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно