Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Хотинщині у школі виявили партію зіпсованої риби

Близько 10 кілограмів мороженої риби були зіпсовані. Наразі триває перевірка постачальника харчових продуктів до Ставчанського НВК 
Днями, при розмороженні риби хек працівники харчоблоку Ставчанського навчально-виховного комплексу Хотинського району запідозрили факт неякісної риби, яка була поставлена постачальником Хотинського району  згідно договору. Для з’ясування обставин директор НВК  викликав державних інспекторів Хотинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

Інспектори встановили, що риба морожена із партії 10 кг, яка знаходилася для використання у  морозильній  камері харчоблоку,  має непритаманний для даної продукції запах та зовнішній вигляд. Для підтвердження безпечності харчового продукту було відібрали та направли зразок риби мороженої хек з метою  проведення лабораторного дослідження в Чернівецьку регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби. 

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області ініціює позапланове інспектування постачальника харчових продуктів до Ставчанської НВК. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж