Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На озері у Чорториї гине риба

Ветеринарна та екологічна служба відібрали зразки води із озера
Щука, карасі та мальок загинули на озері у Чорториї.  
 
Як повідомив Інформаційному агентству АСС керівник управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Олександр Александрюк, попередньою причиною загибелі риби на Чорторийському озері є нестача кисню.
 
Наразі ветеринарна та екологічна служба відібрали зразки води із озера, нових випадків зафіксовано не було. Дослідження проводять у державній лабораторії ветеринарної медицини в Чернівцях. Спеціалісти обіцяють оприлюднити результати згодом.
 
Загрозу мору риби фахівці пов'язують із суттєвим підвищенням температури на території Буковини та настанням періоду цвітіння синьо–зелених водоростей.
 
Суб’єктів господарювання закликають періодично проводити заміри кисню. Для визначення вмісту кисню у воді необхідно набрати воду в посуд скляний місткістю не менше 0,5 літра. Закривати посуд слід під водою, щоб не було доступу кисню повітря до набраної води. Набрану воду необхідно доставити в лабораторію ветеринарної медицини в добовий термін, для визначення вмісту кисню в воді.
 
Консультації можна отримати в районних службах Держпродспоживслужби, а також за телефоном «гарячої лінії» 03722-7-34-09. 
 
При виявленні мору риби просимо всіх звертатися на «гарячої лінії» за телефоном: 03722-7-34-09.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж