Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

3 житлові будинки пошкоджено вогнем минулої доби на Буковині

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

На щастя, ніхто не постраждав

Так, вночі 1 листопада внаслідок короткого замкнення електромережі виникла пожежа на горищі житлового будинку у с. Вікно Заставнівського району. Через пізнє виявлення пожежі та захаращення горища речами домашнього вжитку, вогонь швидко поширився на значну площу. На момент прибуття до місця події вогнеборців площа пожежі вже становила 108 кв. м, вогнем було охоплено все горище житлового будинку. Рятувальникам вдалося ліквідувати пожежу у цих самих межах, запобігши поширенню вогню на житлові приміщення будинку. Вогонь знищив покриття житлового будинку та речі домашнього вжитку.
 
Інша пожежа у житловому будинку сталася у с. Котелеве Новоселицького району. Тут загорання спричинила залишена без нагляду запалена свічка, яка впала на домашні речі. Саме по них вогонь швидко почав поширюватися кімнатою, далі зайнялося дерев’яне перекриття будинку. Власник, виявивши пожежу, викликав рятувальників та покинув будинок. Силами вогнеборців пожежу було ліквідовано на площі 80 кв. м. У результаті – врятовано від знищення житловий будинок, однак вогнем знищено частково перекриття, меблі та речі домашнього вжитку в кімнаті, де виникла пожежа.
 
Ще одну пожежу у житловому секторі вогнеборці ліквідовували вночі на ст. Іванівці Кельменецького району. Там, внаслідок порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації котла на твердому паливі, виникла пожежа у житловому будинку. Пожежу ліквідовано. скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Джерело: Управління ДСНС України у Чернівецькій області