Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Боєць "Правого сектору" розкритикував позицію Каспрука щодо одностатевих шлюбів

Чернівчани – звичайні люди, а мер надає перевагу "незвичайним”
Міський голова Олексій Каспрук під час свого брифінгу у понеділок сказав, що накладе вето на рішення депутатів про заборону у Чернівцях ЛГБТ-заходів - пише Чернівці таймс
 
Реакція соцмереж не забарилась.
Доброволець, боєць ДУК «Правий сектор», чернівчанин Сергій Скальд розкритикував вето Каспрука на своїй сторінці в мережі фейсбук.
 
 
Мало не вперше депутати міської ради Чернівців показали всій країні, що дійсно піклуються про правопорядок свого міста і підтримали петицію щодо заборони "лгбт” провокацій . В країні війна, в Чернівцях взагалі безлад та політична криза місцевого рівня, яка не дає нормально жити чернівчанам. Те, що відбувається в "маленькому Парижі” порушує не тільки конституцію, але й всі десять заповідей, та чомусь права сексменшин в пріоритеті у міського голови.
 
Накладаючи вето на рішення по цій петиції, міський голова керується євроінтеграцією та прикладом міста Харків. Чому ж він не керується цими прикладами у благоустрої свого міста? Чому не доводить стан доріг свого міста хоча б до рівня харківських доріг ? Тому що чернівчани – звичайні люди, а мер надає перевагу "незвичайним”.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж