Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Школярі трьох чернівецьких шкіл вимагають у депутатів не перетворювати спортивний майданчик на прибудинкову територію

Вони прийшли на сесію міської ради та розгорнули плакат «Спортивний майданчик - дітям»
До міської ради прийшли учні трьох навчальних закладів – шкіл 14, 41 та гімназії №6 з вчителями і батьками та розгорнули плакат «Спортивний майданчик - дітям». Вони вимагали не перетворювати спортивний майданчик по вулиці Шептицького, 7 на прибудинкову територію.
 
Активісти запропонували відділити спортивний майданчик від прибудинкової території та поставити його на баланс 14 школи. Це питання викликало бухливе обговорення.
 
Одинадцятикласниця однієї зі шкіл звернулася до депутатів з зауваженням, що більшість із них сидять в телефонах і не звертають на них уваги, а ще частина депутатів взагалі вийшла з зали.
Половина з вас вийшли. Половина сидить в телефонах. Це повага така.? Ви хочете сказати , що ви розглядатимете це питання? Коли половина з вас повиходила?
 
Забудовники пообіцяли збудувати майданчик та передати його на баланс міста. Однак активісти не погодились, висловили недовіру та все ж наполягали передати майданчик на баланс школи.
 
Секретар міської ради Василь Продан запропонував депутатам зняти це питання з розгляду та не повертатись до нього до тих пір, поки не буде вирішено питання з шкільним спортивним майданчиком. Депутати підтримали дану пропозицію, а школярі гучними вигуками подякували за це рішення.
 
Нагадуємо, вже близько 4 років у місті тривають баталії за земельну ділянку, що на вулиці Шептицького 7. Там у свій час був стадіон, на  якому школярі займалися спортом.  
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж