Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У фракції "Слуга народу" немає розколу, - депутат-мажоритарник Божик

Також у програмі «Після новин» народний депутат пояснив, чому не голосував  за законопроект з відкриття ринку землі Коментуючи виключення з фракції кількох нардепів, обраних від «Слуги народу», депутат Валерій Божик заперечив розкол і відцентрові процеси у партії. На думку депутата, спроби розколоти партію ідуть зовні.
 
Водночас Валерій Божик пояснив, чому не підтримав урядовий законопроект з відкриття ринку землі.  На його думку законопроект недосконалий. Зокрема, він не убезпечує від продажу землі іноземцям.
 
Я не проти ринку землі в принципі. Я за ринок землі – це прогресивний механізм. Він діє в багатьох розвинених країнах. В даному випадку я утримався тільки тому, що він на мій погляд, як юриста, був дещо недосконалий.

 
Божик не виключив, що в разі внесення змін у текст законопроекту, підтримає його в другому читанні.
 
Нагадаємо, голосування за закон про лібералізацію ринку землі розділив буковинських нардепів. Четверо депутатів зі «Слуги народу» - Олена Лис, Максим Заремський, Оксана Гринчук та Максим Павлюк  підтримали законопроект. Георгій Мазурашу проголосував проти, Валерій Божик утримався.
 
Депутат від Опозиційної платформи «За життя» Михайло Папієв проголосував проти. Мажоритарник Сергій Рудик також не підтримав цей законопроект.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж