Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Скільки коштуватиме новорічна ялинка цього року?

Державні лісгоспи розпочали реалізацію новорічних ялинок
Державні лісгоспи розпочали реалізацію новорічних ялинок, які заготовляються на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування і оздоровлення лісів. Цього року державними лісогосподарськими підприємствами заплановано реалізувати понад 500 тисяч штук новорічних ялинок. Вирощені дерева, заплановані для реалізації, заготовлюються під замовлення покупців. Повідомляє прес-служба Держлісагентства.

В Україні середня ціна при купівлі ялинок у державних лісгоспах становить 75 гривень за погонний метр. Ялинки у горщиках можна придбати в середньому від 100 гривень. Новорічні ялинки будуть маркуватися спеціальними уніфікованими засобами:
- самоклейними етикетками;
- пластмасовими бирками-стяжками.

Спеціальні уніфіковані засоби містять індивідуальний номер та відповідний йому штрих код, який заноситься у Систему електронного обліку деревини. У випадку, якщо інформація на сайті відсутня, це може свідчити про сумнівне походження ялинки. Перевірка походження ялинки відбувається шляхом введення номеру із уніфікованого засобу, який прикріплений до ялинки, на сайті OPEN.UKRFOREST.COM. 

Скільки коштуватиме новорічна ялинка цього року?

 

Скільки коштуватиме новорічна ялинка цього року?

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж