Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькому університеті обрали деканів трьох факультетів

Двоє із трьох новообраних деканів займатимуть цю посаду вперше
19-21 листопада на трьох факультетах Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувалися вибори деканів. Нових очільників обрали на основі результатів таємного голосування професорсько-викладацького складу і делегованих студентів факультетів.

Варто зазначити, що двоє із трьох новообраних деканів займатимуть цю відповідальну посаду вперше, - повідомляє прес-служба Чернівецького національного університету.

Отож, 19 листопада новим деканом факультету педагогіки, психології та соціальної роботи стала докторка педагогічних наук, викладачка кафедри педагогіки та методики початкової освіти, професорка Тетяна Федірчик.
 
Наступного дня, 20 листопада, на посаду нового декана факультету математики та інформатики було обрано докторку фізико-математичних наук, доцентку кафедри алгебри та інформатики Ольгу Мартинюк.

Сьогодні, 21 листопада, вибори відбулися на факультеті фізичної культури та здоров’я людини, де на новий термін на посаду декана переобрали професора Ярослава Зорія, кандидата педагогічних наук і доцента кафедри військової підготовки.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж