Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Коли на Буковині медики очікують епідемії грипу?

За минулий тиждень в області на ГРВІ захворіло більше 4 тисяч осіб
За минулий тиждень в Чернівецькій області зареєстровано 4120 випадків ГРВІ, з яких 2823 серед дітей. Госпіталізовали 91 особу, з них 77 дітей. Встановлено, що рівень інтенсивності епідемічного процесу захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями є низьким, інтенсивний показник захворюваності знаходиться нижче епідемічного порогу на 7,2%.

В місті Чернівці за минулий тиждень зареєстровали 1746 випадків ГРВІ, з яких 1095 дітей. Госпіталізовали 25 дітей. Рівень інтенсивності епідемічного процесу захворюваності гострими респіраторними вірусними інфекціями є низьким, інтенсивний показник захворюваності знаходиться нижче епідемічного порогу на 60,7%.

З початку епідемічного сезону в Чернівецькій області проведено щеплення проти грипу 1435 особам. За інформацію Державної установи «Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України», згідно прогнозу в сезоні 2019-2020 років очікується дві хвилі підйому захворюваності – у грудні та в кінці січня, на початку лютого з можливим максимальним рівнем на 4-му тижні  2020 року.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж