Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергія Осачука призначили головою Чернівецької ОДА. Що про нього відомо?

Указ опубліковано на сайті Президента
 Володимир Зеленський підписав указ про призначення Сергія Осачука головою Чернівецької обласної державної адміністрації.

Призначити ОСАЧУКА Сергія Дмитровича головою Чернівецької обласної державної адміністрації.

Указ датований 22 листопада 2019 року.
 

Сергія Осачука призначили головою Чернівецької ОДА. Що про нього відомо?

 


Осачук Сергій народився в 1972 р. в Чернівцях. Випускник історичного факультету Чернівецького державного університету 1994 р. Протягом 1995-1996 рр. стажувався в університетах Відня та Мюнхена.
 
З 2014 р. Сергій Осачук був почесним консулом Австрії в Чернівцях, а також радником міського голови з питань культурної політики та міжнародних відносин. Кандидат історичних наук, працював науковим співробітником Центру буковинознавства при Чернівецькому університеті.
 
Перекладач, автор і видавець низки монографій з історії німців Буковини, міжетнічних стосунків, дипломатичних документів, науково-популярних нарисів з історії Чернівців. Зокрема, Сергій Осачук є укладачем першого чернівецького фотоальбому "Чернівці. Ювілейний фотоальбом”, автором перекладу книги Арнольда Шварца "Ревю одного журналіста", співавтором книги «Чернівці. Антикварні нариси».
 
Сергій Осачук сприяв створенню Літературного целанівського центру і Буковинського медіа-центру "Belle Vue" в Чернівцях. Ініціатор ряду культурних проектів у місті. Член ініціативної групи Міжнародного поетичного фестивалю "Meridian Czernowitz".
 
У червні 2019 р. ходили чутки про його висування кандидатом від партії "Слуга народу", які не підтвердились.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж