Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для початку роботи обласного перинатального центру бракує обладнання


У Департаменті охорони здоров’я Чернівецької ОДА відбулась нарада з питань завершення реконструкції та якнайшвидшого старту роботи обласного перинатального центру
Вчора, 4 грудня, у  Департаменті охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації відбулась робоча нарада з питань завершення реконструкції та якнайшвидшого старту роботи обласного перинатального центру. Про це йдеться на сайті Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

В ході засідання констатували, що обладнання, яке наразі наявне у міському клінічному пологовому будинку №1, вкрай недостатньо для повноцінної роботи перинатального центру. Протягом останніх років Чернівецькою міською радою майже не здійснювалось придбання нової медичної апаратури для даного пологодопоміжного закладу.

Також розглянули та проаналізували перелік обладнання, яке було придбане для оснащення перинатального центру раніше й знаходиться на зберіганні у складських приміщеннях. Медики констатували, що дана апаратура дозволить покращити матеріально-технічну базу пологодопоміжного закладу, однак є недостатньою для функціонування перинатального центру.
 
Фахівці Департаменту ОЗ та пологового будинку №1 підготували перелік необхідного медичного обладнання, яке ще потрібно придбати для того, щоб робота перинатального центру могла стартувати.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно