Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З Івано-Франківська відкривається прямий авіарейс у Бухарест

Аеропорт "Івано-Франківськ" з 2010 року перебуває в концесії  З 27 грудня аеропорт Івано-Франківська запускає новий рейс до Бухареста. Польоти будуть здійснюватися компанією "Windrose" по понеділках і п'ятницях, - повідомляє Центр транспортних досліджень.

З 27 грудня івано-франківське летовище запускає також два сезонні рейси до Києва (Бориспіль) і в Дніпро. У літньому сезоні 2020 року компанія LOT планує відкрити рейс Івано-Франківськ-Варшава.

Аеропорт "Івано-Франківськ" з 2010 року перебуває в концесії у компанії "Скорзонера".

Нагадаємо, в румунському аеропорту Сучави, що приблизно у 80 км від Чернівців, триває будівництво нового пасажирського терміналу. До середини травня 2020 року всі роботи мають бути завершені. Він зможе обслуговувати від 500 до 700 тисяч пасажирів щорічно.

Міжнародний аеропорт "Чернівці" за 10 місяців 2019 року прийняв і відправив 70 тисяч пасажирів. Наразі аеропорт обслуговує лише 2 регулярних рейси, великі літаки компаній-лоукостерів летовище приймати не в змозі. За останні 5 років влада витратила на ремонт злітної смуги 45 мільйонів гривень.

Телеведучий Святослав Вишинський в авторській програмі "Репліка" назвав аеропорт "Чернівці" непосильним тягарем для міського бюджету і закликав передати летовище в концесію.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж